Nas Server Veri Kurtarma

Büyük veya küçük Kobiler günümüzde verilerinin saklanması ve daha kolay erişilebilmesi için daha teknolojik cihazlara yönlenmektedir. artık harici harddisk ve flash belleklere sığmayan veriler daha büyük çaplı cihazlara depolanmaktadır. bunlardan en iyisi ve işlevselli olanı nas sunucuları yani nas serverlardır. nas server bir veya birden fazla harddiskin monte edildiği içerisinde bir çok özelliği bulunan linux veya windows tabalı işletim sistemli hem portatif hemde rack kabinlere monte edilebilen cihazlardır. bu tür cihazlar cloud üzerinden verilerinizi isterseniz buluta veya herhangi bir sistemin alt yapısına saklayabilir.

Nas serverlar raid sistemleri de desteklemektedir. fakat en ufak bir voltaj dengelenmesi, yangın, sel ve su basması gibi durumlarda bu cihazlarınız zarar görebilir veya antivirüs programlarının dahi engelleyemediği cripto yazılımlar ile verileriniz buhar olup silinebilir.
4m veri kurtarma yılların verdiği profesyonellik anlayışı ile bozulan, kırılan, zarar gören nas serverlarınız içerisindeki verilerinizi mutlak başarı prensibi ile sorunsuz kurtarabilmektedir. fakat cihazınızı servise bırakmadan önce herhangi bir müdaheleden kaçının ve işi bilmeyen kişilere müdehale ettirmeyin. çünkü yapılacak yanlış bir işlem verilerinizin tamamiyle yok olmasına sebep olabilir.

Hemen Arayın