Sabit Diskiniz mi Çöktü? Verilerinize Erişemiyor musunuz?

4M Veri Kurtarma çöken sabit diskinizdeki verileri kurtarmaya yardımcı olabilir.  2008’den günümüze  farklı marka ve modeldeki  sabit disklerden, bellek kartlarından, SSD  disklerden ve diğer dijital depolama ortamlarından gelen verileri başarıyla kurtarıyoruz. Veri kurtarma uzmanlarımız mükemmeliyete yakın müdahalesi ile sabit diskteki verileri zarar görmeden kurtarma sürecine almaktadırlar .

Veri Kaybını Önlemek İçin

1. ADIM:
CİHAZINIZI KAPATIN: dizüstü bilgisayar, harici sabit disk, SSD , PC, Mac, RAID ünitesi. Hatalı sabit sürücüler, başarısız olduklarında hızlı bir şekilde bozuluyor. Cihazın kapatılması, komplikasyonu ve istenmeyen hasarları önler ve kolay, uygun maliyetli veri kurtarma işlemlerini kolaylaştırır.

2. ADIM:
HERHANGİ BİR VERİ ALMA PROGRAMI İLE MÜDAHALE ETMEYİN: Cihazınıza istemeden ciddi şekilde zarar verebilirsiniz ve başarısız bir veri kurtarma işlemi ile veri kurtarma işlemini daha da karmaşık hale getirebilirsiniz.

ADIM 3:
Bize Ulaşın 0312 419 41 40 veri kurtarma sürecinde size rehberlik edeceğiz.
Arızalı sabit sürücünüz elimize ulaştığında, sizden onay alıyoruz. Hasarın derecesini belirlemek ve veri kurtarma maliyetini belirlemek için sabit diskin incelenmesi yapılacaktır.

Etiketler: ,
Hemen Arayın